Bo jakby na to nie patrzeć to u nas wszyscy się biją o puchary a w gruncie rzeczy ich nie chce. Z prostego powodu. Kasa. Na tułaczkę europejską,zanim coś się pokopie konkretnie, trzeba wydać trochę gotówki. W pierrwszej fazie można trafić Kazachstan,Armenię, nie od razu Anglię i tym samym grubą kasę od TV,tak więc dylemat spory. Dlatego drugie miejsce weżmie Legia, i skład pucharowy będzie wielce zaskakujący. Legia,Wisła,Poznań. Za rok to samo
