Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13021
Stary 21.05.2011, 09:14
Bo jakby na to nie patrzeć to u nas wszyscy się biją o puchary a w gruncie rzeczy ich nie chce. Z prostego powodu. Kasa. Na tułaczkę europejską,zanim coś się pokopie konkretnie, trzeba wydać trochę gotówki. W pierrwszej fazie można trafić Kazachstan,Armenię, nie od razu Anglię i tym samym grubą kasę od TV,tak więc dylemat spory. Dlatego drugie miejsce weżmie Legia, i skład pucharowy będzie wielce zaskakujący. Legia,Wisła,Poznań. Za rok to samo
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując