fanfan napisał(a):

Młodzi utalentowani piłkarze z niższych lig to mogą wzmocnić Młodą Wisłę a nie pierwszą drużynę która ma powalczyć o LM a piłkarzy pokroju Wilka można ściągnąć tylko wtedy gdy jest okazja a takowych zbyt wielu nie ma . Przeważnie w takich przypadkach takiego zawodnika chce Lech , Legia i Polonia w której Wojciechowski z zasady przebija oferty Wisły i wtedy cena za takiego piłkarza i jego wymagania finansowe przerastają poziom tego zawodnika a przepłacanie za zawodników którzy co najwyżej wzmocnią rywalizację w drużynie jest głupie . Z Wilkiem była tak ,że nie było w mediach wielkiego szumu na jego temat i nikt za bardzo się nim nie interesował a miał pewną klauzulę i z niej skorzystaliśmy - to była okazja która zdarza się bardzo rzadko , czasami też komuś ciekawemu kończy się kontrakt ale w tym przypadku najczęściej Wojciechowski ostro przepłaca . Z Polskiej ligi (oczywiście z Polaków) to do nas nadają się wg mnie tylko Pawłowski i Cetnarski tylko że za nich trzeba zapłacić za dużo , gdyby była jakaś okazja to wtedy trzeba z niej skorzystać ale z pewnością nie płacić kwot w granicach 1 mln euro!
Z całym szacunkiem ale On Łobo w żadnym stopniu nie przypomina a w porównaniu do takich skrzydłowych jak Kupisz czy Sobota ma zdecydowanie najwyższe umiejętności .
|
Zawsze można znaleźć piłkarzy pokroju Kuby, czy Lewandowskiego, którzy po niedługim czasie stają się wyróżniającymi piłkarzami w lidze. Tylko trzeba szukać.