Sartre napisał(a):

No bez przesady. Ja rozumiem, że wszyscy piłkarze jak leci to skończeni idioci, ale dla 2 tygodni wolnego z pucharowej szansy raczej rezygnować nie będą
|
Ja bym nie było co do tego jednak taki pewien. Piłkarze też mają swoje za uszami.