Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13020
Stary 21.05.2011, 08:55
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No bez przesady. Ja rozumiem, że wszyscy piłkarze jak leci to skończeni idioci, ale dla 2 tygodni wolnego z pucharowej szansy raczej rezygnować nie będą
Ja bym nie było co do tego jednak taki pewien. Piłkarze też mają swoje za uszami.
Odpowiedz cytując