|
Czyżby Śląsk walczył rękami i nogami i to, żeby nie dostać się do pucharów? Komu bardziej na tym zależy?
a) Lenczykowie (wątpię, bo to Pan, który jako jeden z niewielu w tym zawodzie zachował sumienie)
b) Piłkarzom (wielce prawdopodobne, gdyż nikomu się nie uśmiecha tracić wakacje)
c) Zarządowi (najbardziej prawdopodobny scenariusz)
|