Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13018
Stary 21.05.2011, 08:07
Czyżby Śląsk walczył rękami i nogami i to, żeby nie dostać się do pucharów? Komu bardziej na tym zależy?
a) Lenczykowie (wątpię, bo to Pan, który jako jeden z niewielu w tym zawodzie zachował sumienie)
b) Piłkarzom (wielce prawdopodobne, gdyż nikomu się nie uśmiecha tracić wakacje)
c) Zarządowi (najbardziej prawdopodobny scenariusz)
Odpowiedz cytując