Mistrzostwo Polski zobowiązuje! Ja chcę widzieć jak boisko na Ł3 płonie (nie dosłownie

)
I trochę z niedowierzaniem czytam komentarze o rezerwowym składzie, czy odpuszczeniu :/ Tu musi być wygrana i kropka.
Siwakow powinien grać od początku, może w końcu pokaże, że jest coś wart. Tzn ja nie mam wątpliwości, że jest ale niech pokaże, że może być przydatny dla zespołu w ważnych meczach. Takiej szansy jak dzisiaj już w tym sezonie miał nie będzie.