Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2011, 07:48
Mistrzostwo Polski zobowiązuje! Ja chcę widzieć jak boisko na Ł3 płonie (nie dosłownie )
I trochę z niedowierzaniem czytam komentarze o rezerwowym składzie, czy odpuszczeniu :/ Tu musi być wygrana i kropka.

Siwakow powinien grać od początku, może w końcu pokaże, że jest coś wart. Tzn ja nie mam wątpliwości, że jest ale niech pokaże, że może być przydatny dla zespołu w ważnych meczach. Takiej szansy jak dzisiaj już w tym sezonie miał nie będzie.
Odpowiedz cytując