Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44638
Stary 20.05.2011, 23:08
@murray - chodzi o koks, tak? IMHO jeśli brał, to na pewno nie zrobi tego po raz drugi. Bo samo podejrzenie, że jest na dopingu przekreśliło go w bardzo mocnym klubie.

No cóż. Moje zdanie o Wawrzyniaku przedstawiłem zanim jeszcze wiedziałem, że jest szansa go ściągnąć. Moim zdaniem najlepszy Polski lewy obrońca, bo jak wiemy Boenisch to Niemiec
Duże "tak" dla Wawrzyniaka.
O Modelskim w życiu nie słyszałem, w życiu go nie widziałem, więc powiem tylko tyle: Kupisz daje radę, Fojut daje radę, Augustyn też daje radę.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 20.05.2011 o godz. 23:10.
.
Odpowiedz cytując