@
murray - chodzi o koks, tak? IMHO jeśli brał, to na pewno nie zrobi tego po raz drugi. Bo samo podejrzenie, że jest na dopingu przekreśliło go w bardzo mocnym klubie.
No cóż. Moje zdanie o Wawrzyniaku przedstawiłem zanim jeszcze wiedziałem, że jest szansa go ściągnąć. Moim zdaniem najlepszy Polski lewy obrońca, bo jak wiemy Boenisch to Niemiec

Duże "tak" dla Wawrzyniaka.
O Modelskim w życiu nie słyszałem, w życiu go nie widziałem, więc powiem tylko tyle: Kupisz daje radę, Fojut daje radę, Augustyn też daje radę.