Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44636
Stary 20.05.2011, 23:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie opowiadajcie bzdur - Wawrzyniak to całkiem niezły obrońca i w dodatku grający na lewej stronie obrony i w dodatku za darmo - mimo że gra w Legii, to warto pomyśleć nad tym transferem. Transfer Filipa Modelskiego ciekawy, tylko nigdzie nie udało mi się znaleźć na jakiej konkretnie pozycji w obronie gra.
Mam to samo zdanie, Wawrzyniak bądź co bądź jeden z lepszych LO w lidze. Na pewno wzmocni konkurencję na lewej obronie. W dodatku za darmo. Jak dla mnie jego ewentualny transfer byłby mimo wszystko ciekawym posunięciem.

W dodatku grał w Panathinaikosie, trochę piłki europejskiej liznął, kiedyś mówiło się o zainteresowaniu Juventusu.

Pożyjemy, zobaczymy.

Tylko żeby się za odchudzanie nie brał. A Modelski to prawy obrońca !
Ostatnio edytowane przez fialo : 20.05.2011 o godz. 23:12.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując