bonawentura napisał(a):

|
Nie opowiadajcie bzdur - Wawrzyniak to całkiem niezły obrońca i w dodatku grający na lewej stronie obrony i w dodatku za darmo - mimo że gra w Legii, to warto pomyśleć nad tym transferem. Transfer Filipa Modelskiego ciekawy, tylko nigdzie nie udało mi się znaleźć na jakiej konkretnie pozycji w obronie gra.
|
Mam to samo zdanie, Wawrzyniak bądź co bądź jeden z lepszych LO w lidze. Na pewno wzmocni konkurencję na lewej obronie. W dodatku za darmo. Jak dla mnie jego ewentualny transfer byłby mimo wszystko ciekawym posunięciem.
W dodatku grał w Panathinaikosie, trochę piłki europejskiej liznął, kiedyś mówiło się o zainteresowaniu Juventusu.
Pożyjemy, zobaczymy.
Tylko żeby się za odchudzanie nie brał. A Modelski to prawy obrońca !