Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3672
Stary 20.05.2011, 23:00
martonas napisał(a):Wyświetl post
Nie za wiele wymagasz? Przecież oni nawet sensownego sposobu na protest nie mają A że takie farsy typu "na złość mamie odmrożę sobie uszy" nie mają szans powodzenia, więc najprawdopodobniej protest albo w końcu zmieni formę albo po jakimś czasie umrze śmiercią naturalną...
ITI też tak mówiło. Dniami. Potem tygodniami. Potem to już były miesiące. Wreszcie lata. I się poddali. Gazety też pisały, że to bez sensu, że nie mamy wymagań i oczekiwań (chociaż były powszechnie znane, dokładnie jak w aktualnym sporze).

Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując