Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44635
Stary 20.05.2011, 22:57
Nie opowiadajcie bzdur - Wawrzyniak to całkiem niezły obrońca i w dodatku grający na lewej stronie obrony i w dodatku za darmo - mimo że gra w Legii, to warto pomyśleć nad tym transferem. Transfer Filipa Modelskiego ciekawy, tylko nigdzie nie udało mi się znaleźć na jakiej konkretnie pozycji w obronie gra.
Odpowiedz cytując