Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11272
Stary 20.05.2011, 22:16
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie dyskutuj chłopcze bo teraz leci Super Piatek i wlasnie Czarek Olbrycht wyjasnił, ze nie bylo tresci rasistowskiej i wypada przeprosic Patryka Maleckiego wiec jak nie wiesz to sie nie odzywaj. Zreszta Ekstraklasa SA poprosiła specjalistow od czytania z ust by przytoczyli co powiedział Mały. Bardzo miło ze strony Czarka, ze go przeprosił - mam nadzieje, ze w Lidze +Extra tez to zrobia bo to oni naglosnili sprawe jako pierwsi.


Niechce snuc teorii spiskowych ale moglo byc tak ze kamera sledziła ciagle Małeckiego zeby wychwycic jego choc jedna odzywke-potem okreslic to jako "chamskie zachowanie" i dac podstawy do zawieszenia.

Bo dziwne ze zawsze takie rzeczy w Lidze+ przed meczem z Legia u nas sie dzieja?Przypadek?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując