mitmichael napisał(a):

|
Nie dyskutuj chłopcze bo teraz leci Super Piatek i wlasnie Czarek Olbrycht wyjasnił, ze nie bylo tresci rasistowskiej i wypada przeprosic Patryka Maleckiego wiec jak nie wiesz to sie nie odzywaj. Zreszta Ekstraklasa SA poprosiła specjalistow od czytania z ust by przytoczyli co powiedział Mały. Bardzo miło ze strony Czarka, ze go przeprosił - mam nadzieje, ze w Lidze +Extra tez to zrobia bo to oni naglosnili sprawe jako pierwsi.
|
Niechce snuc teorii spiskowych ale moglo byc tak ze kamera sledziła ciagle Małeckiego zeby wychwycic jego choc jedna odzywke-potem okreslic to jako "chamskie zachowanie" i dac podstawy do zawieszenia.
Bo dziwne ze zawsze takie rzeczy w Lidze+ przed meczem z Legia u nas sie dzieja?Przypadek?