Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 20.05.2011, 21:59
blanco napisał(a):Wyświetl post
Czyli jesteś z Porąbki Uszewskiej ? Pewnie grałeś w niejakiej Victorii , prawda ?
Grało się tam jeszcze niedawno kilka meczy , swoją drogą strasznie to daleko od Krk, dziwie się ,że aż tam pojechali i tyle tam Wiślaków
Nie raz tam jezdzilem grac mecze w A klasie. W okolicach Tarnowa, Brzeska po wioskach jest ogromna ilosc Wislakow.
I pewnie w innych rejonach jest podobnie.
,
Odpowiedz cytując