Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline
#
1454
20.05.2011, 21:59
blanco
napisał(a):
Czyli jesteś z Porąbki Uszewskiej ?
Pewnie grałeś w niejakiej Victorii , prawda ?
Grało się tam jeszcze niedawno kilka meczy , swoją drogą strasznie to daleko od Krk, dziwie się ,że aż tam pojechali i tyle tam Wiślaków
Nie raz tam jezdzilem grac mecze w A klasie. W okolicach Tarnowa, Brzeska po wioskach jest ogromna ilosc Wislakow.
I pewnie w innych rejonach jest podobnie.
,
saklak1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do saklak1906
Znajdź inne posty napisane przez saklak1906