Wyświetl pojedynczy post
miles
Junior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 20.05.2011, 21:48
Bialix napisał(a):Wyświetl post
W Canal+ leciał SuperPiątek, a w nim mecz Górnik - Śląsk (3:1 niestety). Wymieniał prowadzący kto był gościem piątkowego meczu. I oczywiście jak doszło do Małeckiego (był gdy prowadził nam doping) został określony przymiotnikiem "niesforny". Ku*wa, nigdy nie dadzą mu spokoju, a o przeprosinach można zapomnieć :/
No to jest normalne...Całe C+ warszawskie jest anty-TSW. W ogóle zastanawiam się czy też słyszycie w tym filmiku niestety? http://www.youtube.com/watch?v=-FHAyNqQOCI
Jak już pada bramka ja słyszę "niestety" jednego komentatora. Może się mylę ale sami oceńcie.
Odpowiedz cytując