Brzytwa128 napisał(a):

|
Ale manipulujecie. Dobrze wiecie, że nie chodzi o przeklinanie, ale o rasizm.
|
Poczytaj czasami coś innego niż Wybiórcza i inne podobne do niej gówna ...
Może nie do końca na temat, ale związane z dyskusją o "rasiście" Małeckim
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/3...ione-zjawisko/