|
Hmm pomijam, że WKS zagrał rezerwami.. Ok zawsze się może zdarzyć niespodzianka.
Ale kto nam broni nabijać punkty w rankingu. Nie rozumiem tego podejścia. Myślisz, że te kluby co są przed nami za darmo punkty dostały? Nasz fatalny ranking bierze się właśnie z takich meczów jak ostatnie z Karabachem i Levadia. Niestety rzeczywistości nie oszukasz w chwili obecnej jesteśmy po prostu słabi zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej. Co niestety potwierdzają rankingi.
|