Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 20.05.2011, 21:11
Hmm pomijam, że WKS zagrał rezerwami.. Ok zawsze się może zdarzyć niespodzianka.

Ale kto nam broni nabijać punkty w rankingu. Nie rozumiem tego podejścia. Myślisz, że te kluby co są przed nami za darmo punkty dostały? Nasz fatalny ranking bierze się właśnie z takich meczów jak ostatnie z Karabachem i Levadia. Niestety rzeczywistości nie oszukasz w chwili obecnej jesteśmy po prostu słabi zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej. Co niestety potwierdzają rankingi.
Odpowiedz cytując