Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21987
Stary 20.05.2011, 21:01
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
no to mam przej....
dzięki za odp
To całkiem możliwe, ze masz przej...ale na zdrowiu to raczej Ci się nie odbije. A już na pewno nie na bezpłatnej opiece zdrowotnej. Jeśli jesteś objęta ubezpieczeniami społecznymi (emerytalne i rentowe) to z mocy ustawy musisz też podlegać do ubezpieczenia zdrowotnego - więc sprawdź dokładnie . Jeśli prowadzisz działalność to tez zawsze jesteś objęta zdrowotnym a ewentualnie chorobowe masz dobrowolne (jeśli nie masz to nici ze zwolnienia).
Tak więc podsumowując mieć przej...to nie tak do końca fatalnie.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując