Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9364
Stary 20.05.2011, 20:50
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Robert Jez z Gornika to jest swietny zawodnik. Z Meliksonem stworzyli by srodek pomocy na miare LM. W Zabrzu maja problemy finansowe, grzechem byloby nie sprobowac.
Właśnie ile ten Jez jest warty? bo chyba nie dużo i tak samo dużo nie zarabia wydaję mi się, że do Wisły by przyszedł przemawiają za nią 3 argumenty.1.13-krotny Mistrz Polski 2.Gra w Pucharach 3.Sama marka Wisła.Szczerze mówiąc w Górniku za dużo nie osiągnie, środek tabeli?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując