Wasiu napisał(a):

|
Robert Jez z Gornika to jest swietny zawodnik. Z Meliksonem stworzyli by srodek pomocy na miare LM. W Zabrzu maja problemy finansowe, grzechem byloby nie sprobowac.
|
Właśnie ile ten Jez jest warty? bo chyba nie dużo i tak samo dużo nie zarabia wydaję mi się, że do Wisły by przyszedł przemawiają za nią 3 argumenty.1.13-krotny Mistrz Polski 2.Gra w Pucharach 3.Sama marka Wisła.Szczerze mówiąc w Górniku za dużo nie osiągnie, środek tabeli?