Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.05.2011, 20:26
DoniooTSW14 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yta_w_Porabce/


Moje byłe Gimnazjum w którym Nic się nie zmienia . Tylko Wisła .
Czyli jesteś z Porąbki Uszewskiej ? Pewnie grałeś w niejakiej Victorii , prawda ?
Grało się tam jeszcze niedawno kilka meczy , swoją drogą strasznie to daleko od Krk, dziwie się ,że aż tam pojechali i tyle tam Wiślaków
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując