Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.05.2011, 20:15
otorowo napisał(a):Wyświetl post
Ja obawiam się sytuacji innych ekip z LM takich o potencjale Wisły. Wejdziemy do raju i spełnimy marzenia ich właścicieli. Po czym taki Cupiał nie będzie mieć innych wyzwań i skończymy jak ehhhh
EEE?
Cupiał już od dawna nic nie zarabia na Wiśle, co najwyżej dołoży ze swojej firmy na transfer, on chciał by klub stał się samowystarczalny i dobrze. Gdyby chciał odejść to zrobiłby to dawno ale on już się mocno utożsamił z klubem i nie wyobraża sobie codziennej egzystencji bez niego. On robi już za kibica Wisły i traktuje sezon na sezon jak kibic.
Gdyby jemu chodziło tylko o LM to ten cel już dawno by zrealizował, stąd on nie kozaczy po każdym MP że teraz ma być Liga Mistrzów, podchodzi do tego na chłodno, bo gdyby było inaczej to wyłożyłby z portfela 5 mln euro i tą LM miałby zapewnioną. On patrzy na to "uda się to uda" ale nic go tak nie cieszy jak MP i odpalenie cygara
Ostatnio edytowane przez CH. : 20.05.2011 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując