Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
zbrozlo
Member
Od: 04.2011
Offline
#
48
20.05.2011, 20:10
Jasne, tyle lat niepowodzeń nie zniechęciło go do zabawy, a tu sukces całkowicie go odepchnie od klubu.
Co to za pomysł?
zbrozlo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbrozlo
Znajdź inne posty napisane przez zbrozlo