W czasie transmisji Górnik-Sląsk komentatorzy po raz kolejny wspomnieli o tym, że widowisko traci bez dopingu kibiców i, że mają nadzieje, ze konflikt zostanie szybko zażegnany.
no wlasnie, ciekawi mnie jakie wyjście z tego konfliktu widzą protestujący

bo zazwyczaj jest tak, że protestujący mają jakieś oczekiwania