Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.05.2011, 20:10
W czasie transmisji Górnik-Sląsk komentatorzy po raz kolejny wspomnieli o tym, że widowisko traci bez dopingu kibiców i, że mają nadzieje, ze konflikt zostanie szybko zażegnany.
no wlasnie, ciekawi mnie jakie wyjście z tego konfliktu widzą protestujący
bo zazwyczaj jest tak, że protestujący mają jakieś oczekiwania
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując