Wyświetl pojedynczy post
morinho90
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44625
Stary 20.05.2011, 20:09
Powiem tak, byłbym wściekły gdyby okazało się że Wisła sprzedała innemu klubowi Chaveza za 500 tys $. Przecież ta cena jest absolutnie nieadekwatna do tego co on prezentuje, niema co się tutaj targować- brać jak stoi! Nie wiem skąd u was aż tak wysoka ocena Bunozy. Nie jest zły, to na pewno, ale przecież np w meczu z Legią robił karygodne błędy, i to właśnie Chavez kilkukrotnie go ratował. Do tego irytują mnie jego długie zagrania, które nigdy nie dochodzą do adresata a mimo to zagrywa je z uporem maniaka.
Odpowiedz cytując