Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13006
Stary 20.05.2011, 19:28
Górnik Zabrze w el LE ? to by była dopiero niespodzianka . Śląsk nie z takich opresji wychodził ale jak dzisiaj przegrają będą mieć bardzo ciężką walkę do końca

Na razie Górnik - Śląsk wyglada na mecz który się skończy wynikiem 5-0
Odpowiedz cytując