ja mam KK i mieszkam ponad 400km od Krakowa... zawsze wysyłam komuś swoją KK i kupuje mi w ten sposób bilet... to wszystko jest powalone totalnie ale trzeba to przetrwać... moim zdaniem od nowego sezonu (el. LM) otworzą cały stadion a co do sprzedaży internetowej? "Klub poinformuje w osobnym komunikacie" hahaha... moje ulubione zdanie w ostatnich miesiącach
