Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9361
Stary 20.05.2011, 17:59
prorok napisał(a):Wyświetl post
z innego forum dowiedziałem się ,że blisko Wisły jest jakiś Polski orońca z ekstrakalasy.Ciekawe czy to prawda bo tu same cieniasy są.
ja znowu czytałem że do wisły przyjdzie piłkarz który ma obie nogi sprawne. WRÓŻBITA MACIEJ MA MOCNĄ KONKURENCJĘ
Odpowiedz cytując