Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
9361
20.05.2011, 17:59
prorok
napisał(a):
z innego forum dowiedziałem się ,że blisko Wisły jest jakiś Polski orońca z ekstrakalasy.Ciekawe czy to prawda bo tu same cieniasy są.
ja znowu czytałem że do wisły przyjdzie piłkarz który ma obie nogi sprawne. WRÓŻBITA MACIEJ MA MOCNĄ KONKURENCJĘ
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger