power1928 napisał(a):

|
Zwitter dokładnie mam tak samo. Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż przez internet? Jak otworzą cały stadion czy jak? Bo nie jestem z Krk i problem mam z tym kupnem biletu
|
tego to nikt nie wie - nie oficjalnie się mówi, że dopiero jak będzie otwarty cały stadion a operatorem będzie Wisła. Teraz nawet nie ma mozliwości płacenia karta za bilety - normalnie jak średniowiecze!
edit:
oto odpowiedz Wisły na moje / nasze pytanie:
> Witam, > Mam pytanie: czy jeżeli kolega ma wyrobioną karte kibica a ja chce mu kupic bilet to moze to zrobic podajac jego nr pesel i inne dane ale nie majac fizycznie jego karty w ręce? >
witam, nie można. musi być fizycznie karta w momencie zakupu. pozdrawiam