Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4988
Stary 20.05.2011, 17:35
power1928 napisał(a):Wyświetl post
Zwitter dokładnie mam tak samo. Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż przez internet? Jak otworzą cały stadion czy jak? Bo nie jestem z Krk i problem mam z tym kupnem biletu

tego to nikt nie wie - nie oficjalnie się mówi, że dopiero jak będzie otwarty cały stadion a operatorem będzie Wisła. Teraz nawet nie ma mozliwości płacenia karta za bilety - normalnie jak średniowiecze!

edit:

oto odpowiedz Wisły na moje / nasze pytanie:

> Witam, > Mam pytanie: czy jeżeli kolega ma wyrobioną karte kibica a ja chce mu kupic bilet to moze to zrobic podajac jego nr pesel i inne dane ale nie majac fizycznie jego karty w ręce? >

witam, nie można. musi być fizycznie karta w momencie zakupu
. pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez frg : 20.05.2011 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując