Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice
Offline
#
4987
20.05.2011, 17:29
Zwitter
dokładnie mam tak samo. Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż przez internet? Jak otworzą cały stadion czy jak? Bo nie jestem z Krk i problem mam z tym kupnem biletu
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
power1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do power1928
Znajdź inne posty napisane przez power1928