|
Od jutra są sprzedawane bilety i nikt mi go nie kupi bo nie ma mojej karty kibica, dopiero w niedziele podam koleżance i może mi kupić bilet w poniedziałek, jeżeli jeszcze będą na G :/
Wyrobiłem tylko tą kartę kibica dlatego, że można za jej pośrednictwem będzie zamawiać bilety przez neta, gdybym wiedział, że do końca sezonu nie będzie takiej możliwości w życiu bym jej nie wyrabiał. Teraz zamiast pomagać to przeszkadza
|