Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4986
Stary 20.05.2011, 17:17
Od jutra są sprzedawane bilety i nikt mi go nie kupi bo nie ma mojej karty kibica, dopiero w niedziele podam koleżance i może mi kupić bilet w poniedziałek, jeżeli jeszcze będą na G :/

Wyrobiłem tylko tą kartę kibica dlatego, że można za jej pośrednictwem będzie zamawiać bilety przez neta, gdybym wiedział, że do końca sezonu nie będzie takiej możliwości w życiu bym jej nie wyrabiał. Teraz zamiast pomagać to przeszkadza
Odpowiedz cytując