Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3977
Stary 20.05.2011, 16:44
Jak Małecki jest trzonem sportowym zespołu to ja jestem święty.
Ma ducha do walki i utożsamia się z klubem, ale nie kreuje gry.
Wyszły mu 3 pierwsze spotkania rundy rewanżowej. Później już kicha.

Również nie wiem skąd takie pochwały odnośnie Wilka? Już lepiej sobie radzi Sobolewski.
Nie mówiąc o Kazimierczaku ze Śląska.

Jak dla mnie to mamy 4 dobrych piłkarzy: Pareiko, Melikson, Kirm, Genkov.
Odpowiedz cytując