|
Jak Małecki jest trzonem sportowym zespołu to ja jestem święty.
Ma ducha do walki i utożsamia się z klubem, ale nie kreuje gry.
Wyszły mu 3 pierwsze spotkania rundy rewanżowej. Później już kicha.
Również nie wiem skąd takie pochwały odnośnie Wilka? Już lepiej sobie radzi Sobolewski.
Nie mówiąc o Kazimierczaku ze Śląska.
Jak dla mnie to mamy 4 dobrych piłkarzy: Pareiko, Melikson, Kirm, Genkov.
|