Podobno to za rządów Kaczyńskiego policja dokonywała aresztowań o szóstej nad ranem, a nasze słońce Peru miało zakazać tych karygodnych praktyk...
Tyle, że za Kaczyńskiego aresztowano prawdziwych przrestępców, Słońce Peru prześladuje tych, którzy śmieją się z władzy. W PRL aresztowano i skazywano za tzw "szeptankę". Mamy powtórkę z przeszłości. Głosujcie, lemingi, na Donka!
Dziwne ze za obrazanie sp prof Kaczynskiego i jego brata nic nikomu nie grozilo,ba spotykalo sie to z poklaskiem bandy z TVN czy Gowno Prawdy.
6 giwer na jednego blogera

nie no akcja kozak!
Rezim atakuje coraz bardziej .