Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12762
Stary 20.05.2011, 16:34
Podobno to za rządów Kaczyńskiego policja dokonywała aresztowań o szóstej nad ranem, a nasze słońce Peru miało zakazać tych karygodnych praktyk...

Tyle, że za Kaczyńskiego aresztowano prawdziwych przrestępców, Słońce Peru prześladuje tych, którzy śmieją się z władzy. W PRL aresztowano i skazywano za tzw "szeptankę". Mamy powtórkę z przeszłości. Głosujcie, lemingi, na Donka!

Dziwne ze za obrazanie sp prof Kaczynskiego i jego brata nic nikomu nie grozilo,ba spotykalo sie to z poklaskiem bandy z TVN czy Gowno Prawdy.

6 giwer na jednego blogeranie no akcja kozak!

Rezim atakuje coraz bardziej .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.05.2011 o godz. 16:36.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI