Będą jeszcze przez tego rudego Łukaszenkę zamieszki w kraju i jesli ktos w końcu nie wytrzyma poleje się krew. Jakby Kaczyński zamknął strony :
http://antypis1.blog.onet.pl
http://www.facebook.com/pages/Anty-P...33220556716529
http://anty-pis.prv.pl czy sławne juz
http://www.spieprzajdziadu.com/2006/...w-na-19-latki/
to tacy Smolar,Niesiołowski,Lis,Pochanke,Kutz,Palikot,Tusk ,Komor,Walz,Passent,Szechter,Sekielski siedzieliby w TVN - 7 dni/24h trując że Kaczor jest gorszy od Stalina,Hitlera,Franco i Pinocheta razem wziętych i trzeba go obalić choćby siłą
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej