Wyświetl pojedynczy post
zyla86
Junior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11259
Stary 20.05.2011, 15:46
A ja myślę, że kultura języka nie zależy od pochodzenia czy poziomu wykształcenia. Dam sobie rękę uciąć, że każdemu z nas zdarza się przeklinać. W pełni rozumiem Małego, nie raz na boisku pewnie zdarzało mi się do kogoś "odezwać" podobnie. Szkoda, że uchwyciła to kamera, Patryk musiał zapłacić karę, a Jego przeciwnicy mają kolejny argument żeby głosić jaki to z Niego prymityw, zupełnie zapominając, że takie zachowania są dośc powszechne na stadionach całego świata i nikt tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując