Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4983
Stary 20.05.2011, 15:33
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
takie pytanie - czy mając wyrobioną karte kibica, da radę kupić bilet na nią, ale nie mając jej przy sobie (i samemu również tam nie będąc, tylko kumpel)?
ktoś tu już raz o tym pisał, że tak zrobił i pytanie tylko czy wszedł na mecz?
Jeżeli masz kartę kibica i chcesz kupić bilet musisz albo Ty albo osoba, która Ci ten bilet będzie chciała kupić mieć ją przy sobie, inaczej nie da rady. Ja ostatnio tak miałem i koleżanka kupiła mi bilet na dane kolegi. Jak myślicie, teraz też mi się uda tak wejść na G?
Odpowiedz cytując