Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
1550
20.05.2011, 15:14
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-2
(
0-1
)
Skład:
Pareiko - Cikos, Kowalski, Chavez, Paljic - Sobolewski, Jirsak, Melikson - Kirm, Małecki, Genkov
Zmiany:
Sivakov, Rios,Żurawski
Bramki:
Genkov, Melikson
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido