Semper Fidelis 1985 napisał(a):

haha dokładnie! 
Ja jak najbardziej chce żeby zagrali młodzi (Brud, Nalepa, Czekaj może Chrapek) żeby zabronił Jova, no i licze że dobrze zaprezentuje się Guła (jeśli zagra)
|
Jakby nie dali d..y z w derbach, to mogliby zagrać w nagrodę. A tak to nie ma co ryzykować. Dostaniemy 5-0 w plecy i będzie płacz. Myślę, że rozsądniej by było, jakby zagrali w następnym meczu z Zagłębiem.