Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.05.2011, 14:44
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
haha dokładnie!
Ja jak najbardziej chce żeby zagrali młodzi (Brud, Nalepa, Czekaj może Chrapek) żeby zabronił Jova, no i licze że dobrze zaprezentuje się Guła (jeśli zagra)
Jakby nie dali d..y z w derbach, to mogliby zagrać w nagrodę. A tak to nie ma co ryzykować. Dostaniemy 5-0 w plecy i będzie płacz. Myślę, że rozsądniej by było, jakby zagrali w następnym meczu z Zagłębiem.
Odpowiedz cytując