@JrQ-
Jesteś mistrzem xD
A wracając do dyskusji, to powiedzmy sobie wprost. 90% piłkarzy to są chłopki wyrwane z wiosek i małych mieścin, którzy co najwyżej zawodówkę skończyli (teraz to się zmienia, coraz więcej mature zdaje, tyle że ta matura teraz tyle warta że hoho...) a nie profesorowie lingwystyki i jak ich coś mocno poruszy to sypną jedną czy drugą K*rwą. Jakoś nie wyobrażam sobie że w meczu derbowym w którym decydują się losy mistrzostwa JAKIKOLWIEK piłkarz po zagraniu nie fair z drugiej strony podskoczy i wykrzyczy mu w twarz coś w stylu "Przestań mnie faulować bo jest to dla mnie wielce denerwujące, jeżeli będziesz kontynuował swoje zachowanie puszczą mi nerwy i mogę zrobić coś czego oboje będziemy żałowac". No bez przesady!
Zresztą polecam ten "kabarecik" -
http://www.youtube.com/watch?v=0-7hJ5LyOmE