|
No nie - trzeba być kompletnym dyletantem by nie widzieć, że jednak Chavez i Cikos to w tej chwili najpewniejsze punkty w obronie. Cikos wprawdzie popełnia błędy w ustawieniu, ale myślę że z rundy na rundę będzie coraz lepszy i jego bym zostawił. Zresztą myślę, że nie warto robić zbyt wielu roszad w obronie, bo jej "sklecenie" z powrotem potrwa dobrych kilka miesięcy. Więc Cikos i Chavez ok, teraz dokupić kogoś na środek i na lewą obronę, bo Paljic jak dla mnie na tej pozycji jest beznadziejny i generalnie bardzo mało wnosi do drużyny.
|