Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 20.05.2011, 14:20
coni napisał(a):Wyświetl post
Poza tym wynik idzie w swiat. Nikt nie bedzie dociekal czy zagralismy rezerwami czy nie.
.
Już widzę jak każdy od Skandynawi po Apeniny z niecierpliwościa oczekuję na roztrzygnięcie polskich Gran Derby.
Odpowiedz cytując