Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3664
Stary 20.05.2011, 14:18
Pozawijają chłopaków, dostaną cztery osiem, a w media pójdzie że kibole nie dają za wygraną i starli sie z policją, która próbowała uspokoić zakłócających porządek publiczny pseudokibiców. Tutaj wjedzie ekspert od wszystkiego a'la Ryszard Kalisz, który powie, że rząd nie da za wygraną i nie popuści ani o krok. Stwierdzi również, że te manifestacje są organizawane przed bandytów (tutaj pokaża archiwalne materiały z goścmi w kominiarkach), a inni ludzie uczestniczą w nich pod przymusem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując