Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44615
Stary 20.05.2011, 13:54
Nie chodzi o to, czy za 500 tys. USD można kupić lepszego stopera niż Chavez. Może i można, choć łatwe to nie jest.

Chodzi o to, że znowu z i tak kiepskiej defensywy wyrywa się ważne ogniwo, a na ponowne jej zgranie będzie raptem parę tygodni. To byłoby niepoważne.

Nie, my na Chaveza jesteśmy skazani. Więc uważam, że artykuł Weszło jest elementem burzliwych negocjacji.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując