Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
4982
20.05.2011, 13:49
Z tego co mi wiadomo, mając wyrobioną kartę, musisz kupić bilet na nią.
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411