Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
44614
20.05.2011, 13:43
W Wiśle nie ma w tej chwili obrońcy po którym bym płakał...
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2