Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44613
Stary 20.05.2011, 13:38
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Chavez musi zostać. Za takie pieniądze nie znajdziemy lepszego obrońcy
nie byłbym tego taki pewien, za stosunkowo niewielkie pieniądze Stan sprowadził do naszego zespołu bramkarza umiejętnościami zbliżonymi do klasy europejskiej, dawno u nas nie było takiego bramkarza... teraz gdy ma więcej czasu na znalezienie klasowego obrońcy z pewnością ten czas nie będzie stracony. Chavez jako przecinak w polskiej ekstraklasie spisuje się nieźle, ale co będzie jak przyjdzie mu grać w pucharach? rozegranie - zero, gra przy stałych fragmentach gry - zero... mówie nie mam nic do Chaveza to porządny, uśmiechnięty człowiek ale jako stoper jest mówiąc szczerze przeciętny
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując