gianbuffon napisał(a):

|
Chavez musi zostać. Za takie pieniądze nie znajdziemy lepszego obrońcy
|
nie byłbym tego taki pewien, za stosunkowo niewielkie pieniądze Stan sprowadził do naszego zespołu bramkarza umiejętnościami zbliżonymi do klasy europejskiej, dawno u nas nie było takiego bramkarza... teraz gdy ma więcej czasu na znalezienie klasowego obrońcy z pewnością ten czas nie będzie stracony. Chavez jako przecinak w polskiej ekstraklasie spisuje się nieźle, ale co będzie jak przyjdzie mu grać w pucharach? rozegranie - zero, gra przy stałych fragmentach gry - zero... mówie nie mam nic do Chaveza to porządny, uśmiechnięty człowiek ale jako stoper jest mówiąc szczerze przeciętny