borys napisał(a):

|
Chavez ma za dlugi jezyk. Mogl Stanowi wiele namieszac tym przeciekiem. Teraz dojdzie jeszcze konkurencja.
|
No a myślisz, że jaki był prawdziwy powód tego "przecieku"? No żeby podbić stawkę, my wypuściliśmy ścieme z tym Macedończykiem, to on ściemnił że jest blisko przerwania rozmów. Teraz przetrzymanie, po czym obie strony lekko zejdą ze swoich wymagań i podpisza umowę. Normalna procedura. My udajemy, że nie jest naszym numerem 1, on udaje, że tak naprawde nie zalezy mu na grze Wiśle. Nie wierzę, że niektórzy się na to nabierają dalej.