Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44612
Stary 20.05.2011, 13:35
borys napisał(a):Wyświetl post
Chavez ma za dlugi jezyk. Mogl Stanowi wiele namieszac tym przeciekiem. Teraz dojdzie jeszcze konkurencja.

No a myślisz, że jaki był prawdziwy powód tego "przecieku"? No żeby podbić stawkę, my wypuściliśmy ścieme z tym Macedończykiem, to on ściemnił że jest blisko przerwania rozmów. Teraz przetrzymanie, po czym obie strony lekko zejdą ze swoich wymagań i podpisza umowę. Normalna procedura. My udajemy, że nie jest naszym numerem 1, on udaje, że tak naprawde nie zalezy mu na grze Wiśle. Nie wierzę, że niektórzy się na to nabierają dalej.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując