Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44611
Stary 20.05.2011, 13:27
Znalezli fajnego stopera, jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) stoper w naszej lidze, tani do wykupienia, chce u nas zostać... Mam nadzieje że jednak go wykupią, bo dokupić i tak (poza Chavezem) trzeba jeszcze jednego bo mamy tylko trzech (Pana Kowalskiego nie liczę, bo to poziom ll-lll ligi).
Odpowiedz cytując