|
Znalezli fajnego stopera, jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) stoper w naszej lidze, tani do wykupienia, chce u nas zostać... Mam nadzieje że jednak go wykupią, bo dokupić i tak (poza Chavezem) trzeba jeszcze jednego bo mamy tylko trzech (Pana Kowalskiego nie liczę, bo to poziom ll-lll ligi).
|