Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11254
Stary 20.05.2011, 13:20
KoPer napisał(a):Wyświetl post
tak mi się rzuciło w oczy: http://www.youtube.com/watch?v=i3sBq...eature=related

ok. 53 sek. i napis na ścianie Droga na Rynek Główny ...

Ciekawie czy to taki zabieg motywacyjny dla piłkarzy ..
Tak właśnie jest. Mówił o tym trener Maaskant na kolacji z piłkarzami w poniedziałek. Na tej ścianie wiszą też zdjęcia kolejnych rywali i są po meczach zrywane. Piłkarze idąc do szatni za każdym razem przypominali sobie, do czego dążą.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując