KoPer napisał(a):

Tak właśnie jest. Mówił o tym trener Maaskant na kolacji z piłkarzami w poniedziałek. Na tej ścianie wiszą też zdjęcia kolejnych rywali i są po meczach zrywane. Piłkarze idąc do szatni za każdym razem przypominali sobie, do czego dążą.