Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44608
Stary 20.05.2011, 12:56
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Żadna bzdura , zresztą ja się z tym całkowicie zgadzam . Siwa nie pokazał jeszcze wszystkiego na co go stać ale ma duży potencjał podobny do Czarka i wcale bym się nie zdziwił gdyby wykupiony został Białorusin ,w końcu kapitanem mocnej młodzieżówki nie zostaje się za ładne oczy. Po drugie trener chyba na tym się lepiej zna od Ciebie i skoro tak mówi coś w tym musi być. Ciekawe będzie to okienko transferowe a raczej okres między końcem sezonu i początkiem przygotowań , oj ciekawe...
Wilk w każdym meczu, w którym zagrał zbierał jedne z najwyższym not w zespole. Gra pewnie i nie popełnia zbyt wiele błędów. Sivakov dokładnie odwrotnie gra nerwowo, niepewnie, popełnia sporo błędów. W każdym meczu, w którym zagrał był jednym z najsłabszych na boisku. Jeden ładny gol nie może przesłonić jego słabej gry w tej rundzie.
Co do potencjału?.. Skoro Holendrzy go sprowadzili a Maskant mimo jego słabej gry z uporem maniaka na niego stawiał to może i ma potencjał..
Co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy jest dużo słabszy od Wilka. Jak dotąd zrobił na mnie wrażenie kolesia bez jaj.

PS: Podejrzewam ze te wszystkie pochwały od Maskanta są po to żeby go podbudowac psychicznie...
Odpowiedz cytując