|
Bieda. Straszna bieda w tym kraju intelektualna panuje. A ja Wam powiem,że 90 % czytających ten wywiad nie będzie widziało w tym nic zdrożnego,ani dziwnego. A to dlatego,że sami tak uważają. Nie do końca w tym wypadku ale ogólnie, taki tok rozumowania.
Napisałbym coś odnośnie tej Pani ale sam musiałbym dać sobie bana na pól roku.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|