Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44607
Stary 20.05.2011, 12:37
jestem wielki fanem Osmana, ale zgodzę sie w jednej kwestii z Uranem.
Aptekarski sędzie i Osman dostaje czerwoną kartkę po 1 wślizgu.... ale tak nie musi byc,. Po meczu Porto-Braga widać ze sedziowie puszczają gre i pozwalaja na ostre męskie starcia. Ale jakis sedzia z dupy z wysp owczych w 1 rundzie preeliminacyjnej moze takich sanek Osmana nie polubić. Tyle ze to znowu jest tez takie .......enie, jak to ze Genkov dostanie 2 żółte za symulki, Mały czerwoną za pysk a Czarek i Radek za dwa wślizgi.
Kogoś takiego jak Osman w Wiśle nie było dawno, bo Marcelo był całkowicie inny,Głowa także tylko Cleber najbliżej miał do Osmana ale to też całkowicie inny rodzaj smaru.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując