|
jestem wielki fanem Osmana, ale zgodzę sie w jednej kwestii z Uranem.
Aptekarski sędzie i Osman dostaje czerwoną kartkę po 1 wślizgu.... ale tak nie musi byc,. Po meczu Porto-Braga widać ze sedziowie puszczają gre i pozwalaja na ostre męskie starcia. Ale jakis sedzia z dupy z wysp owczych w 1 rundzie preeliminacyjnej moze takich sanek Osmana nie polubić. Tyle ze to znowu jest tez takie .......enie, jak to ze Genkov dostanie 2 żółte za symulki, Mały czerwoną za pysk a Czarek i Radek za dwa wślizgi.
Kogoś takiego jak Osman w Wiśle nie było dawno, bo Marcelo był całkowicie inny,Głowa także tylko Cleber najbliżej miał do Osmana ale to też całkowicie inny rodzaj smaru.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|