|
Profesjonalizm wymaga od nich zeby zagrali na 100%. Poza tym wynik idzie w swiat. Nikt nie bedzie dociekal czy zagralismy rezerwami czy nie.
W Warszawie nalezy zagrac optymalnym skladem do 60 min, zrobic dobry wynik i wpuscic chlopakow z ME.
W meczu z Zaglebiem mysle zagrac rezerwami
a w meczu z Polonia powtorzyc manerw z Legii.
w kazdym razie ja bym tak zrobiil na miejscu trenera.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|